W naszych realizacjach znajduje się wiele ukończonych inwestycji,
jak również inwestycje nad którymi właśnie pracujemy.

Nasza infolinia:
+48 608 399 529

Formularz kontaktowy

Masz do nas jakieś pytania ? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą poniższego formularza.

Trwa wysyłanie wiadomości...

O firmie

Firma „ENBUD” powstała w 2000r. początkowo jako jednoosobowa firma, która zajmowała się drobnymi pracami budowlanymi. Następne lata przyniosły dynamiczny rozwój czego efektem jest powstanie firmy  F.H.U „ENBUD” s.c. Stawiając czoła coraz to nowszym i większym przedsięwzięciom, nasza firma zajmuje się zarówno generalnym wykonawstwem stanów surowych i wykończeniowych oraz wykończeniem w systemie Generalnego Wykonawstwa Inwestycji pod klucz.

W roku 2011 firma „ENBUD” zmieniła osobowość prawną i stała się firmą  „ENBUD” Sp. z o.o.

W 2020 roku powstała nowa spółka GRUPA ENBUD SPÓŁKA  Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Rocznie z ramienia firmy Enbud powstaje około 100 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej mieszkań. Realizujemy także budynki biurowe. Na obecną chwilę wykonujemy szereg prestiżowych inwestycji na terenie całego Krakowa i nie tylko.

W naszym dorobku znajduje się już ponad 100 zrealizowanych kontraktów budowlanych. Zaufaniem obdarzyli nas: Inter-Bud Deweloper, Atal, BUMA, Tętnowski Development, Lokum Deweloper, Ekopark, Stylhut, Wiśniowski oraz wielu innych.

Wiedza i doświadczenie naszej kadry inżynieryjno-technicznej, a także znajomość technologii oraz wprowadzanie coraz nowszych innowacji i pomysłów w zakresie wykonawstwa pozwalają nam na podjęcie najtrudniejszych realizacji od najbardziej wymagających inwestorów. Posiadamy  wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz kilkusetosobowy zespół pracowników o sprawdzonych umiejętnościach budowlanych, co jest gwarancją  wysokiej jakości naszych usług. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój.  Sprawna logistyka i umiejętna organizacja to dodatkowe atuty, które skutkują zadowoleniem Inwestorów z jakości oraz terminowości wykonywanych usług. Jakość i terminowość to niewątpliwie wizytówka naszej firmy.


tel. +48 608 399 529 adres e-mail: biuro@enbud.eu
Copyright © https://enbud.eu/kontakt.html  –  Wszelkie prawa zastrzeżone
Wizyt: 577165